Godło Polski
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018
22.06.2018

W piątek 22 czerwca 2018r. o godzinie 9.00 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Danuta Kowal, podsumowując miniony rok szkolny. Ciepłe słowa skierował do nas Pan Krzysztof Konstanty – dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego, który tego dnia zaszczycił nas swoją obecnością. Następnie głos zabrała Pani Grażyna Kulik – przewodnicząca Rady Rodziców, która podsumowała 15 lat współpracy z dyrekcją, nauczycielami oraz rodzicami naszych uczniów. Bardzo gorąco podziękowała wszystkim, którzy wspierali rozwój dzieci.

   

Podziękowania zostały również skierowane do Pani Grażyny Kulik od Rodziców, którzy wyrazili swoje uznanie pracy, jaką wkładała w działania skierowane na rzecz dzieci i szkoły. Do podziękowań dołączyła się Pani Dyrektor Danuta Kowal wraz z Gronem Pedagogicznym.

 

    

    

 

Części artystyczną rozpoczął taniec wychowanków świetlicy szkolnej, recytacja wierszy, gra na cymbałkach oraz piosenka W wykonaniu wychowanków Internatu.

 

Dzisiejsze spotkanie było szczególnie ważne i uroczyste dla uczniów klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Przysposabiającej do Pracy oraz Gimnazjum, którzy w dniu dzisiejszym stali się Absolwentami Naszej Szkoły.  Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną w postaci montażu muzyczno-słownego. Nie zabrakło podziękowań, kwiatów i wzruszeń. Wszak to dla niektórych ostatni szkolny dzień.

    

     

Po podziękowaniach skierowanych do nauczycieli Absolwenci uroczyście ślubowali sławić dobre imię szkoły, wykorzystywać wiedzę i umiejętności tu zdobyte oraz nie zapomnieć o wpajanych wartościach moralnych.


Wszyscy absolwenci otrzymali pamiątkowe zdjęcie.

Pożegnaniom nie było jeszcze końca! W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy Panią Lidkę Piechocką, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

   

Przyszedł czas na podsumowania i wręczenie nagród uczniom za piękne świadectwa i zaangażowanie w życie Szkoły oraz udział w konkursach organizowanych w ostatnich tygodniach roku szkolnego.

   

       

Po raz kolejny wręczono tytuł Sportowca Roku – w tym roku został nim Maciej Rzymowski z klasy VIIa.

Życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji pożegnaliśmy kolegów, koleżanki i naszych nauczycieli.

Do zobaczenia we wrześniu!


Wróć na górę