Godło Polski
Spotkanie wielkanocne

Spotkanie wielkanocne
22.03.2018

W związku ze zbliżającymi  się Świętami Zmartwychwstania Pańskiego dnia 22.03.2018r. został zaprezentowany całej społeczności naszej szkoły montaż słowno- muzyczny pod hasłem „Nikt cię nie kocha tak, jak Ja”. Uczniowie ukazali  w nim życie człowieka jako drogę, która powinna prowadzić do Jezusa. Codzienność jednak często wymaga od nas zajęcia konkretnych postaw, które nierzadko wymagają poświęceń i trudu. Zdarza się również, że w natłoku problemów i obojętności bliźnich gubimy sens życia, nie zauważając Bożej obecności właśnie w tym, co tak trudne… Jednak właśnie wtedy Jezus jest z nami  blisko, jak nigdy dotąd. Nikt nie kocha nas przecież tak, jak On – po krzyż !

Walory artystyczne przedstawienia podkreśliła wymowna scenografia, śpiew pieśni religijnych przy akompaniamencie skrzypiec oraz prezentacje multimedialne. Występ został nagrodzony gromkimi brawami zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Po zakończonej inscenizacji głos zabrała pani Danuta Kowal – dyrektor Zespołu Placówek, składając wszystkim obecnym oraz ich rodzinom świąteczne życzenia.

(Opracowała: B. Osiak)


Wróć na górę