Godło Polski
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
29.09.2017

Po raz kolejny w Naszej Szkole włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Przygotowania do tego dnia trwały cały tydzień. Na lekcjach matematyki wspólnie przypominaliśmy sobie i trenowaliśmy znajomość tabliczki mnożenia.

W dniu 29 września 2017r., dzięki zaangażowaniu pań: Iwony Sulej i Bożeny Tryboń, mogliśmy brać czynny udział w grach i zabawach matematycznych zaplanowanych na wszystkie przerwy śródlekcyjne. W miłej atmosferze rywalizowaliśmy grając w karty Grabowskiego, obliczając przykłady na przygotowanych kartkach, rozwiązując rebusy i zagadki matematyczne oraz kolorując rysunki zgodnie z podanym kodem. Podczas długiej przerwy rozegraliśmy matematyczny turniej piłki ręcznej.

Gry i zabawy wyłoniły trzech Ekspertów tabliczki mnożenia:

Bartka Siwiaka, Patryka Niedziółkę i Kamila Miturę. GRATULUJEMY!

 

(Opracowała: I. Sulej)


Wróć na górę