Godło Polski
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018
04.09.2017

W dniu 4 września 2017 roku po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie szeroko otworzyły się podwoje naszej Placówki, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2017/2018. Pani dyrektor Danuta Kowal powitała wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli a także przybyłego gościa w osobie starosty łukowskiego pana Janusza Kozioła.

Szczególnie gorąco powitani zostali nowi uczniowie. Życzymy im, aby czuli się wśród nas jak najlepiej i mogli rozwijać swoje umiejętności, talenty, zainteresowania i zdobywać wiedzę a także budować nowe przyjaźnie. Po wakacjach czekają nas miłe niespodzianki – rozpoczynamy pracę w odnowionych salach i nowych pomieszczeniach powstałych po podziale klasopracowni i świetlicy. Mamy nadzieję, że na progu reformy oświaty będzie to sprzyjać osiąganiu jeszcze lepszych efektów pracy.

 

(Opracowały: M. Wielgosz, R. Bednarczyk)


Wróć na górę